Подкастите на Артис: „Защо, г-н Натов?“

🎧 Започваме Подкастите на Артис! 🎉
📽️ Първи епизод от поредицата за тази година е “Защо, г-н Натов?”

С вълнение ви представяме началото на нашата ученическа поредица за тази година – „Подкастите на Артис“!

🔹 В първия епизод отваряме врата към света на училищното лидерство и задаваме директно въпросите, които всички искаме да чуем:

❓Как се ръководи училище като Артис?
❓Кои са предизвикателствата?
❓Какво мисли собственикът за бъдещето на образованието и учениците?
❓Какво го вдъхновява всеки ден?

📌 Откровен разговор, поднесен с усмивка, любопитство и младежки заряд.
🎙️ Учениците питат. Собственикът отговаря.

🎤 Без скрипт. Без филтър. Само истински разговор 

🎥 Гледайте ни! Споделяйте! Абонирайте се за следващите епизоди!
Това е само началото!

📣Приемът за учебната 2026-2027 г. е отворен!

Научете повече за програмата ни в Начален етап тук: https://artisbg.com/primary-education/ .

Научете повече за програмата ни в Гимназиален етап тук: https://artisbg.com/high-school-3/.

Запишете се за присъствена или виртуална среща с ръководството на училището тук: https://bit.ly/4joniN2.

Очакваме ви!